Droga szybkiego ruchu między wieżowcami

Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas.

"Firma MAXDROGI z siedzibą w centrum Bielska – Białej wyróżnia się na tle innych firm ogromnym doświadczeniem w zakresie oferowanych usług takich jak: ewidencja i przeglądy dróg oraz mostów i przepustów, plany czasowej lub stałej organizacji ruchu, wideorejestracja pasa drogowego, a także pomiary natężenia ruchu drogowego, rowerowego i pieszego na drogach oraz przejazdach kolejowo-drogowych. Dowód na to stanowią wykonane od 2005 roku zlecenia dla ponad 200 miast, gmin i powiatów na terenie całego kraju.";

Wiedza, jakość, doświadczenie.

Na najwyższą jakość świadczonych przez firmę MAXDROGI usług wpływa jej doświadczenie, kompetencje, indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w każdy projekt. Wszystkie realizacje wykonywane są rzetelnie i terminowo. Bogata oferta firmy skierowana jest do zarządców dróg wszystkich kategorii.

Samochody terenowe stoją na placu. W tle znajduje się zamek
Samochody terenowe są pustym terenie. W tle góry
4 samochody terenowe jadą za sobą na pustej polanie
Most nad rzeką z czerwoną podstawą
Niezawodny sprzęt, nowoczesne rozwiązania.

Niezależnie od rodzaju świadczonej usługi, firma MAXDROGI korzysta wyłącznie z niezawodnych, niezwykle dokładnych i nowoczesnych narzędzi pomiarowych.

Bezpieczeństwo, wygoda, sprawdzone rozwiązania.

Realizacje zadań z zakresu ewidencji i numeracji dróg zawsze przebiegają zgodnie z wytycznymi nakreślonymi m.in. w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury.

Droga szybkiego ruchu z lotu ptaka. Widoczne smugi świateł samochodów
Mapa Polski z wieloma zaznaczonymi punktami
Już ponad 200 miast, gmin i powiatów.
miast
gmin
powiatów
Działamy na terenie całej Polski!
Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Nawiązanie współpracy z firmą MAXDROGI oznacza pełną satysfakcję z realizacji projektu. Stale poszerzające się grono zadowolonych klientów to najlepsza wizytówka firmy.

Doceniło nas ponad 500 klientów.

O jakości świadczonych przez nas usług świadczą liczne referencje, certyfikaty i nieustannie poszerzające się grono zadowolonych Klientów. To właśnie oni stanowią naszą najlepszą wizytówkę.